14:22

Колишній політв'язень путінських таборів задав новообраному Президентові України Зеленському ряд питань

13:31

Порошенко подписал закон об усилении ответственности за вождение в нетрезвом виде

10:50

Рятувальники прогнозують зміну погоди в Запорізькій області 7-8 травня

16:16

Почалася реєстрація на додаткову сесію ЗНО

15:50

Украинцам запретили устанавливать солнечные панели на своей земле. На крыше пока можно

15:33

Політична сатира: Корчинський назвав найкращий склад команди Президента України Зеленського

7:22

Все на выборы!

6:43

21 апреля — Пальмовое (Вербное) воскресенье, Вход Господень в Иерусалим

6:40

Українська кіноакадемія визначила найкращі українські фільми

16:19

Кто виноват в пожаре: стиральная машина или телевизор?

9:12

Путин — враг, Бандера — герой, Украине нужен Лас-Вегас: главное из интервью кандидата Зеленского

8:48

15 апреля - День работников уголовного розыска Украины

8:41

Сегодня певице Алле Пугачёвой исполняется 70 лет

8:15

Фонд соцстрахування запрошує мелітопольців завітати та зателефонувати до них у Всесвітній день охорони праці

9:49

6 апреля — Всемирный день мультфильмов

9:43

Британські вчені встановили зв'язок між популізмом та недовірою до вакцинації

9:37

В Мелітополі арештовано зловмисника, який намагався пограбувати школярку

17:10

В Мелітополі поліцейські затримали крадія мобільних телефонів

7:07

4 апреля — день ВЭБ-мастера и Международный день Интернета

10:00

3 апреля — Всемирный день вечеринки

20:21

Уляна Супрун знову руйнує міфи про серцеві хвороби

15:35

Партия войны без войны проиграет - закономерный итог первого и второго туров выборов Президента Украины

8:00

31 марта — День обрядов и традиций

7:55

31 марта — Международный день резервного копирования (День бэкапа)

7:40

Як пережити вибори - поради Уляни Супрун
Все новости
Британські вчені встановили зв'язок між популізмом та недовірою до вакцинації

"Існує значний зв‘язок між зростанням популізму в європейських країнах та рівнем недовіри до вакцинації. Такий висновок зробили дослідники Лондонського університету Королеви Марії", - пише в своєму блозі в.о.міністра охорони здоров'я України Уляна Супрун. І продовжує:

06 апреля 2019, 9:43

Медицина

Британські вчені встановили зв'язок між популізмом та недовірою до вакцинації

"Існує значний зв‘язок між зростанням популізму в європейських країнах та рівнем недовіри до вакцинації. Такий висновок зробили дослідники Лондонського університету Королеви Марії", - пише в своєму блозі в.о.міністра охорони здоров'я України Уляна Супрун. І продовжує:

06 апреля 2019, 9:43

Уляна Супрун знову руйнує міфи про серцеві хвороби

Бажання захистити своє серце — це добре. Використання засобів з недоведеною ефективністю — зле. В Україні кардіопротектори за популярністю поступаються лише нейро- та гепатопротекторним препаратам. Згідно з результатами аналізу продажів ліків, метаболічні кардіопротектори за об’ємами продажів у 2017 році входять в трійку лідерів (920 млн гривень). Це чималі витрати. Але чи дійсно вони виправдані? - пише Уляна Супрун.

02 апреля 2019, 20:21

Уляна Супрун порівняла системи охорони здоров'я України, РФ, Німеччини та Британії

"Останнім часом все більше політиків намагаються звести дискусію довкола трансформації системи охорони здоров'я до простого вибору між "страховою" та "нестраховою" медициною. Причому перша система начебто в рази краща, що й обговорювати тут нічого. Сьогодні пропоную розглянути декілька кейсів, щоб розібратись у цьому й не дати собою зманіпулювати" - пише в соцмережах в.о.міністра охорони здоров'я України Уляна Супрун. І додає:

27 марта 2019, 7:12

27 марта — День нефролога

Свой профессиональный праздник «День нефролога» врачи-нефрологи отмечают 27 марта. Нефрология представляет область медицины, которая изучает функции почек, диагностику болезней почек и их лечение.

27 марта 2019, 6:46

26 марта — День больных эпилепсией

26 марта во всем мире проводится «Фиолетовый день». Это ежегодное международное мероприятие, целью которого является повышение осведомленности о таком заболевании, как эпилепсия. Однажды девятилетняя девочка Кессиди Меган, страдающая от эпилепсии, решила показать другим людям, что она ничем не отличается от них. Чтобы развеять мифы о болезни, она в 2008 году придумала «Фиолетовый день».

26 марта 2019, 6:24

Уляна Супрун руйнує 10 міфів про туберкульоз

Сьогодні - Всесвітній день боротьби з туберкульозом. І в цей день в.о. міністра охорони здоров'я України Уляна Супрун на своїй сторінці в соцмережах вирішила не залишити каменя на камені від десяти міфів, пов'язаних з цією небезпечною хворобою.

24 марта 2019, 15:20

24 марта — Международный день борьбы с депрессией

Ежегодно 24 марта отмечается Международный день борьбы с депрессией. Депрессия – один из возможных симптомов расстройства обмена веществ в мозге. Она заключается в чувстве безразличия, плохом настроении, подавленности, низкой самооценке, отсутствии устремленностей.

24 марта 2019, 8:08

Сьогодні - 20 років брехні про зв'язок вакцинації та аутизму

"Наприкінці лютого ми “святкували” сумний ювілей. Минуло 20 років з часу як у відомому британському медичному журналі Lancet було опубліковано дослідження про зв’язок вакцини КПК (проти кору, паротиту та краснухи) та аутизмом", - пише на своїй сторінці в соцмережах міністр охорони здоров'я України Уляна Супрун. І додає таке:

21 марта 2019, 6:26

Уляна Супрун радить не захоплюватись екстремальними дієтами

"Що ближче літо, то більше людей прагне прийти у форму та схуднути. Багато хто наважується на так звані марафони схуднення — тиждень-два інтенсивного схуднення завдяки суворій дієті і тренуванням. Звісно, підтримувати здорову вагу необхідно, але досягти бажаного результату варто методами, які не шкодять здоров’ю" - пишк в.о.міністра охорони здоров'я України Уляна Супрун. І додає:

03 марта 2019, 14:55

Уряд ухвалив нову стратегію розвитку медичної освіти України

"Міжнародні протоколи в навчанні, високий прохідний бал до медуніверситету, чесний і прозорий розподіл на інтернатуру та боротьба з недоброчесністю — все це стане реальним в медичній освіті" - обіцяє на своїй сторінці в соцмережах в.о.міністра охорони здоров'я України Уляна Супрун. І розкриває деякі деталі нової стратегії медосвіти:

01 марта 2019, 9:30

Студенти Мелітопольського медколеджу готують на 4 березня благодійну Масляну

В понеділок, 4 березня, 0 9-й ранку студенти Мелітопольського медколеджа проведуть благодійний захід під назвою "Свято Масляної". Про це "Вечірньому Мелітополю" повідомили у благодійній організації Сяйво надії": "Студенти підготували музичне привітання з Масляною. А також організували ярмарок, на якому всім гостям буде запропоновано скуштувати млинці, пироги. А кошти, отримані за млинці, студенти коледжу вирішили витратити на благодійність".

01 марта 2019, 9:20

1 марта — Всемирный день иммунитета

Ежегодно 1 марта, по инициативе Всемирной Организации Здравоохранения, начиная с 2002 года отмечается Всемирный День иммунитета. Цель этого дня — привлечение широкого общественного внимания к проблемам, связанным с распространенностью различных иммунных заболеваний, а также с сохранением и укреплением иммунитета в целом.

01 марта 2019, 8:56

28 февраля — Международный день редких заболеваний

По инициативе европейской организации по изучению редких болезней EURORDIS самый редкий день в году — 29 февраля — официально получил статус Международного Дня редких заболеваний (Rare Disease Day). В невысокосные годы праздник отмечается 28 февраля. Этот день стал ежегодным информационно-просветительским мероприятием. Его цель — привлечь внимание общественности к проблемам людей, больных редкими заболеваниями, а также повысить осведомленность о редких болезнях и их влиянии на жизнь людей.

28 февраля 2019, 7:44

Уляна Супрун спростовує міфи про споживання білків

Ми звикли, що рослинні протеїни в їжі - то завжди добре. Міністр охорони здоров'я України Уляна Супрун попереджає, що це не завжди так. І це пояснення вона дає на своїх сторінках в соцмережах:

27 февраля 2019, 7:53

Особенности эпидемии кори в Мелитополе по состоянию на 26 февраля

На сегодняшний день в Мелитополе выявлено 42 случая заболевания корью, и эти случаи сконцентрированы в 8-ми семейных очагах, но есть также 8 одиночных случаев. Об этом журналисту "Вечернего Мелитополя" рассказал зав. ОП “Мелитопольский горотдел госучреждения “Запорожский областной лабораторный центр Минздрава Украины” Роман Скляров.

26 февраля 2019, 16:47

Заболеваемость гриппом и ОРВИ в Мелитополе понемногу снижается, и за неделю составила 706 человек

Заболеваемость ОРВИ и гриппом заметно снизилась, и за восьмую неделю 2019 года (с 18 по 25 февраля) составила 706 заболевших (неделей ранее был 741 человек). Об этом "Вечернему Мелитополю" рассказал заведующий ОП “Мелітопольський міськвідділ держустанови “Запорізький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України” Роман Скляров.

26 февраля 2019, 16:20

Паника в связи со смертью мальчика в мелитопольской инфекционной больнице ничем не оправдана

В Мелитополе в соцсетях и мессенджерах нарастает откровенная паника - люди шлют друг другу сообщения о якобы смерти мальчика в результате отравления неизвестным веществом. Пишут даже, что мальчишка двое суток перед своей смертью находился без сознания. Журналисты "Вечернего Мелитополя" перепроверили эти слухи у заведующей инфекционной больницей КУ ТМО интенсивных методов лечения Татьяны Лобановой.

26 февраля 2019, 15:22

В Приазовском районе из-за осложнений при простудах и ОРВИ госпитализирован 31 ребёнок

За восьмую неделю 2019 года (с 18 до 25 февраля) в Приазовском районе острыми респираторными вирусными инфекциями (ОРВИ) и простудами заболело 53 человека. Об этом "Вечернему Мелитополю" рассказал руководитель местного Лабораторного центра Василий Скляров. Из 53-х заболевших 46 - дети (в том числе 31 школьник). Заболеваемость не растёт, зато стремительно выросло количество госпитализированных - их аж 31! Все они - дети, и вина за их госпитализацию лежит на их родителях и опекунах, которые не вовремя обращаются к врачу.

26 февраля 2019, 10:05

В Акимовском районе 201 человек заболел простудами и гриппом за минувшую неделю

В Акимовском районе заболеваемость простудами и ОРВИ немного снизилась и за минувшую неделю составила 201 заболевшего - об этом "Вечернему Мелитополю" рассказал заведующий местным Лабораторным центром Василий Скляров. Случаи заболевания гриппом буквально единичны - в Мирном заболел один 34-летний мужчина, у него штамм гриппа А-2 Сингапур.

26 февраля 2019, 9:55

Піклуйтесь про своє серце, аби воно працювало без перебоїв - поради міністра охорони здоров'я Уляни Супрун

"Хвороби серця є однією з головних причин смертності у світі. Тому важливо, щоби кожен із нас пам’ятав, що наш спосіб життя є найважливішим захистом від хвороб серця"- пише на своїй сторінці в соцмережах в.о.міністра охорони здоров"я Уляна Супрун. І додає таке:

26 февраля 2019, 8:05

Уляна Спурун знову критикує антивакцинаторів. Цього разу тих, хто проти вакцинації від кору

"Серед найбезглуздіших та найнебезпечніших тверджень про вакцинацію за останній час — заборона вакцини проти кору в Японії, аутизм від щеплень та “отрута” в вакцинах, яка викликає рак. Брехню почав поширювати відеоблогер, який намагається переконати українців у шкоді вакцин. В умовах спалаху кору така інформація несе загрозу національній безпеці країни", - про це пише на своїй сторінці в соцмережах в.о.міністра охорони здоров'я України Уляна Супрун. І додає:

25 февраля 2019, 15:37

21 февраля — День фельдшера

Каждый год 21 февраля отмечают свой профессиональный праздник фельдшеры. Фельдшер – это слово немецкого происхождения, в переводе обозначает «полевой врач». Фельдшер осуществляет приём пациентов в поликлинике, здравпункте или выезжая на место вызова. На фельдшеров сельских медицинских учреждений нередко возлагается роль и терапевта, и медсестры, и даже акушера. Они работают также на скорой помощи, в воинских частях, в здравпункте железнодорожной станции, морского порта или аэропорта.

21 февраля 2019, 6:55

Рятувальники просять допомогти юному мелітопольському герою, який має проблеми із слухом

Три роки тому він врятував життя дівчинці-подружці, яка впал до колодязя, а сьогодні хлопчику самому треба помогти - він погано чує. Таку інформацію "Вечірньому Мелітополю" повідомили співробітники прес-служби ГУ ДСНС України в Запорізькій області. Силами небайдужих громадян вдалося зібрати частину суми для юного героя, якому діагностували двосторонню туговухість. Збір коштів продовжується.

20 февраля 2019, 12:20

Школьный карантин в Мелитополе привёл к резкому снижению заболеваемости ОРВИ и гриппом

Заболеваемость ОРВИ и гриппом заметно снизилась, и за седьмую неделю 2019 года (с 11 по 17 февраля) составила 741 человека. Об этом "Вечернему Мелитополю" рассказал заведующий ОП “Мелітопольський міськвідділ держустанови “Запорізький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України” Роман Скляров.

18 февраля 2019, 15:48

В Мелитопольском районе за минувшую неделю 454 человека заболели гриппом и ОРВИ

С 11 по 17 февраля 2019 года (это 7-я неделя года) в Мелитопольском районе заболеваемость простудами и ОРВИ составила 454 человека (неделей ранее был 441 заболевший). Об этом "Вечернему Мелитополю" рассказала Ирина Квитко, ведущий специалист ОП Таврийский межрайонный отдел Госпропотребслужбы Запорожского областного центра МОЗ. 

18 февраля 2019, 15:22